Arbër Kodra Testimony

Arbër Kodra Testimony

Hipnoterapia është një metodë e sigurtë dhe shpërblyese në tejkalimin e problemeve që një individ mund të ketë. Seancat e ndjekura me Fleurën dhanë rezultate mbresëlënëse. Hipnoterapinë do t’ja rekomandoja të gjithëve. Është më e lehtë nga sa mund ta imagjinoni dhe...

A.A. Testimony

Vendosa të kryeja seanca hipnoze me Fleurën pasi vuaja nga pagjumësia për rreth 20 vite dhe arrita në një pikë që pavarësisht sa i lodhur isha, nuk mund të flija gjumë pa marr ilaçe gjumi. Që kur u takova me Fleurën para 2 vitesh kam mundur të fle gjatë gjithë natës...

S.A. Mesuese Testimony

Vendosa të kreyeja seanca hipnoze me Fleurën kur mësova se duhet t’i nënshtrohesha një operacioni të ndërlikuar. Procedurat mjekësore më jepnin ankth dhe i kisha tmerr gjilpërat. Unë humbisja ndjenjat sa herë që shihja se më merrnin gjak dhe vetëm mendimi për...

B.H Testimony

Hipnoza më ka ardhur shumë në ndihmë për humbjen në peshë. Gjithmonë kam pasur probleme me peshën time, por kalimi në periudhën e menopauzës bëri që të humbisja kontrollin e trupit tim. Nuk mund të ndaloja nepsin tim për ushqime të ëmbla dhe fillova të kisha një oreks...

Xh.L Testimony

Hipnoza më ndihmoi të kaloja një provim të vështirë, duke e bërë procesin e të mësuarit më pak stresues dhe më argëtues. Do t’ia rekomandoja përdorimin e hipnozës kujtdo që vuan nga ankthi përpara provimeve apo ndodhive të tjera të rëndësishme. Xh.L,...

R.T Testimony

Me Fleurën kam mësuar vetë-hipnozën. Për ne artistët është shumë e rëndësishme të futemi në gjendjen e kreativitetit, kurdo që të duam, duke shmangur momentet e ngërçit të krijmtarisë. Fleura më ndihmoi të depërtoja lehtësisht brenda personazhit që do të interpretoja,...
Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0