axhenda multiple

AXHENDA INNER LIFE

Axhenda Inner Life është guida jote drejt një viti të shëndetshëm, me plot qëllime të realizuara, ku çdo ditë ti hedh një hap drejt zhvillimit tënd personal.

Kjo axhendë bën bashkë organizimin, planifikimin, mirëqenien dhe zhvillimin duke e bërë atë dhuratën perfekte për veten & të dashurit e tu.

Axhenda 2024

25,00 

E veçanta e kësaj axhende është që në çdo faqe të saj gjenden mesazhe e metafora për mendjen tënde të vetëdijshme dhe të pavetëdijshme, në mënyrë që rritja jote të ndodhë gradualisht, pa u munduar.

Çfarë përfshin?
Hapësirë për të planifikuar angazhimet e tua, gjërat për të bërë, për të vënë prioritete dhe për listat e tua të blerjeve.
Pohime pozitive për dozën e përditshme të inkurajimit.
Këshilla nga… (hëna, dielli, guri, etj).
Thënie.
Histori të shkurtra.
Fletë pune për mirëqenien tënde emocionale.
Fletë pune për zhvillimin personal.

Të gjitha në një!

Për ty që dëshiron ta dhurosh, Axhenda Inner Life vjen e paketuar.

Përmasa148 × 210 mm
Ngjyra

Bojëqielli, Mustardë

Formati

Axhendë e përditshme

Gjuha

Shqip

Materiali

Letër

Nga

Fleura Shkëmbi

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Axhenda 2024”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0