Life Coach Book

150,00 

Libri “Life Coach” është dizajnuar me shumë kujdes në mënyrë që të shërbejë si guidë për të gjithë ata që do të trajnohen si life coach, por jo vetëm. Këtu do të gjeni udhëzime praktike, histori frymëzuese, të gjithë materialin teorik që nevojitet për të qenë një Coach, së bashku me ushtrime të mirëpërzgjedhura për t’ju ndihmuar të çkyçni potenciale.

Me një rang temash shumë të gjerë duke përfshirë motivimin, inteligjencën emocionale, komunikimin hipnotik, programimin neuro-gjuhësor, etj, ky libër ju lejon ta njihni dhe ta kuptoni qenien njerëzore, si dhe ta ndihmoni atë për t’u ngjitur bashkë drejt lartësimit.

Librin Life Coach mund ta bëni tuajin në formatin PDF. Sapo të kryeni blerjen, do të keni mundësi ta shkarkoni menjëherë.

Viti i publikimit

2023

Gjatësia

298 faqe

Gjuha

Shqip

Formati

PDF

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Life Coach Book”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0