Si të mos e krahasosh veten me të tjerët

15,00 

S’ka stok

Edhe pse krahasimi me të tjerët ka qenë gjithmonë pjesë e përvojës njerëzore, mund të themi që vitet e fundit jemi shumë më të inkurajuar të biem pre e krahasimeve. Paratë. Rrobat. Karriera. Pushimet. Makinat. Apartamentet luksoze. Duket sikur gjithmonë është dikush që duhet marrë shembull. Ndërkohë ti po humbet mrekullinë e të qenit TI. Për këtë ndihmon hipnoza. Zbulo vlerat e tua dhe rrugëtimin tënd unik në jetë!

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Si të mos e krahasosh veten me të tjerët”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0