Për ankthin e përgjithësuar

25,00 

Mundësoji vetes lehtësim të menjëhershëm nga ankthi i përgjithësuar përmes hipnozës. Kjo audio mundëson relaksim, qetësi të shtuar, aftësi të përmirësuara përballuese dhe një ndryshim transformues në këndvështrim, duke të mundësuar të menaxhosh shqetësimet në mënyrë efektive.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Për ankthin e përgjithësuar”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0