Vizualizimi i dritës mbrojtëse

10,00 

Vizualizimi i Dritës Mbrojtëse të udhëzon të imagjinosh një mburojë rrezatuese që të rrethon dhe të mbron, duke rritur ndjesinë e sigurisë dhe paqes së brendshme.
Kjo praktikë vizualizimi ndihmon për të krijuar një strehë të fuqishme mendore, ku mund të kthehesh sa herë që ke nevojë, në situatat e tua të vështira e kurdoherë që dëshiron të ndjesh qetësi.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Vizualizimi i dritës mbrojtëse”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0