Mjaft mendove më të keqen

15,00 

Kjo audio është krijuar të të ndihmojë të rifitosh kontrollin mbi mendimet e tua dhe të nxisësh një perspektivë më pozitive. Duke e dëgjuar audion vazhdimisht ti do të jesh më i hapur ndaj mundësive të reja, më i matur në mënyrën se si reagon, do të kesh më pak pasiguri dhe do të shijosh më shumë nga jeta dhe të mirat e saj.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

14 min 32 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Mjaft mendove më të keqen”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0