Rrit vetëvlerësimin tani

15,00 

S’ka stok

Hipnoza është një nga mënyrat më të mira për të trajtuar vetëvlerësimin e ulët, duke adresuar besimet dhe emocionet e pandërgjegjshme që e nxisin atë. Nëpërmjet relaksimit dhe dëgjimit të përsëritur të audios, ti fillon të shfrytëzosh fuqitë e tua të brendshme, të rrisësh vetëvlerësimin dhe të përmirësosh cilësinë e jetës.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Rrit vetëvlerësimin tani”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0