Vër veten prioritet

15,00 

S’ka stok

Të vësh veten në krye të listës së prioriteteve nuk është egoiste; është thelbësore për mirëqenien tënde dhe për aftësinë për t’u kujdesur për të tjerët. Hipnoza ndihmon në rregullimin e përgjigjeve dhe besimeve të pavetëdijshme që e lidhin kujdesin ndaj vetes me ndjenjat e fajit a turpit. Ti do të kuptosh më mirë nevojat e tua, do të kesh më shumë energji dhe shëndet të mirë.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Vër veten prioritet”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0