Marrim frymë me dhembshuri

10,00 

Kjo është një praktikë e meditimit Mindfulness që thellon vetëdijen për të tashmen, duke përdorur frymëmarrjen për të reduktuar stresin dhe për të kultivuar qetësinë mendore. Kjo praktikë të inkurajon të pranosh dhe të përqafosh emocionet e tua me mirësi, duke nxitur mirëqenien emocionale.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Marrim frymë me dhembshuri”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0