Skanimi i trupit

10,00 

Skanimi i trupit është një audio meditimi Mindfulness që mundëson relaksim të menjëhershëm duke çliruar tensionin fizik në të gjitha pjesët e trupit. Nëse dëshiron të forcosh lidhjen me trupin tënd, të relaksohesh dhe të rrisësh vetëdijen për të tashmen, kjo audio është për ty.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Skanimi i trupit”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0