Ndihu tëheqes/e

15,00 

S’ka stok

Ndihu më tërheqës/e nëpërmjet fuqisë së hipnozës. Kjo audio trajton pasiguritë dhe vetë-perceptimet negative që mund të ndikojnë në vetëbesimin dhe mirëqenien tënde. Duke të udhëhequr në një gjendje të relaksuar dhe duke riformuar imazhin tënd për veten, kjo audio të nxit të njohësh dhe vlerësosh cilësitë e tua të brendshme, që përkthehet në shkëlqim dhe vetëbesim në dukje.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Ndihu tëheqes/e”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0