Çlirohu nga kompleksi i inferioritetit

15,00 

S’ka stok

Të gjithë kanë momente që ndihen sikur nuk meritojnë të duhen, të lavdërohen apo të kenë vëmendje. Por nëse ndihesh rregullisht kështu, mund të kesh një kompleks inferioriteti.
Kjo audio e hipnozës të ndihmon të mos e krahasosh më veten me të tjerët, të jesh më i dhembshur ndaj vetes dhe ta vlerësosh veten pa hijen negative të gjykimit. Ti meriton dhe meriton shumë!

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Çlirohu nga kompleksi i inferioritetit”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0