Mjaft fajësove veten!

15,00 

S’ka stok

Vetë-fajësimi mund të jetë rraskapitës. Nëse ti priresh ta shohësh fajin tek vetja edhe për ndodhi të jashtme, ke një nevojë të madhe për kontroll dhe mban shumë përgjegjësi mbi shpatulla, kjo audio është për ty. Nëpërmjet hipnozës ti do të çlirohesh nga ky model vetë-fajësimi, do jesh më e dhembshur ndaj vetes dhe do i gjykosh situatat në mënyrë të ekuilibruar dhe objektive.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Mjaft fajësove veten!”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0