Frika Nga Braktisja

15,00 

Duke adresuar shkaqet që qëndrojnë në rrënjët e frikës tënde nga braktisja (si përvojat e kaluara ose plagët emocionale), ti mund të çlirohesh nga pasiguritë dhe varësia që ke në marrëdhënie. Përmes audios ti zhvillon qasje më pozitive dhe më të sigurt, duke reduktuar sjelljet e nxitura nga frika, e si rrjedhojë duke ushqyer marrëdhënie më të shëndetshme.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Frika Nga Braktisja”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0