Çliroje veten nga kufizimet

15,00 

Audio “Çliroje veten nga kufizimet” të ndihmon të aksesosh burimet e brendshme të optimizmit dhe vendosmërisë. Duke e dëgjuar rregullisht, ti do të zhvillosh kreativitet, durim, fleksibilitet dhe qëndrueshmëri, duke të lejuar të gjesh zgjidhje të reja dhe të kuptosh që rrethanat nuk të kontrollojnë ty.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Çliroje veten nga kufizimet”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0