Çlirohu nga nevoja për miratim

15,00 

S’ka stok

Kjo audio e hipnozës të ndihmon të reduktosh nevojën tënde instiktuale për të kërkuar miratim apo për të patur pëlqimin e të tjerëve. Nëpërmjet hipnozës ti fuqizohesh të jetosh në përputhje me vlerat e tua, të forcosh sensin e vetes, të shqetësohesh më pak për mendimet e të tjerëve, duke përmirësuar marrëdhëniet dhe duke ruajtur ndjenjat e empatisë.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Çlirohu nga nevoja për miratim”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0