Pranoje veten për atë që je

15,00 

S’ka stok

Të pranosh veten për atë që je në të vërtetë është hapi i parë drejt rritjes personale. Vetë-pranimi përfshin përqafimin e pikave të forta dhe të dobëta pa ndjerë faj apo pa patur pretendime të rreme.
Hipnoza të ndihmon të lidhesh me mendjen e pandërgjegjshme, duke nxitur vetë-pranim, qartësi për çfarë mund të përmirësosh, vetëvlerësim, dhe autenticitet.

Formati

Online

Kohëzgjatja e audiove

8 min 50 sek

Nga

Fleura Shkëmbi

*Për rezultate më të mira, audiot rekomandohet të dëgjohen më shumë se sa 1 herë (sa më shpesh, aq më mirë).
*KUJDES: Audiot e hipnozës nuk janë të rekomandueshme për ty nëse vuan nga epilepsia, ke kaluar gjendje komatoze, ke pësuar dëmtime në kokë ose ke një diagnozë nga psikiatri për çrregullime psikotike.
*Të drejtat e autorit janë të rezervuara.

1 review for Pranoje veten për atë që je

  1. Gezim

    5

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0