Qetësi Brenda Kaosit

99,00 

Si Psikologe Klinike me mbi 15 vite eksperiencë, më është dashur të dëshmoj çdo ditë se sa ndikim mund të ketë ankthi në jetën e një personi. Si rrjedhojë, zgjodha të bëj bashkë njohuritë teorike dhe praktike që i nevojiten kujtdo që e ka ndjerë peshën e ankthit, stresit apo panikut.

Ky libër përmban informacionin bazë teorik që do të të ndihmojë të kuptosh më shumë mbi veten dhe shqetësimin tënd, teknika praktike që mund t’i shfrytëzosh në momentet e tua të vështira, si dhe strategji përballimi për ta adresuar ankthin në terma afatgjatë.

Për përfitime të plota, libri vjen bashkë me 5 audio të hipnozës për ankthin.

 1. Si të mposhtim frikën dhe ankthin
 2. Frika nga braktisja
 3. Ankthi i përgjithësuar
 4. Çliroje veten nga kufizimet
 5. Mjaft mendove më të keqen!

Librin “Qetësi brenda kaosit” mund ta bëni tuajin në formatin PDF. Ndërsa audiot i aksesoni në platformën tonë brenda në website, në të cilën do të ridrejtoheni menjëherë pas blerjes.

Ky set premton rezultat. Pëvetësoni përfitimet e hipnozës në komoditetin e rrethanave tuaja.

Viti i publikimit

2023

Gjatësia

68 faqe

Gjuha

Shqip

Formati

PDF

Reviews

  Bëhuni i pari që shqyrton “Qetësi Brenda Kaosit”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  Shporta0
  Nuk ka produkte në shportë
  Mbyll Shportën
  0